CROWN ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ 2X1200W/4Ω 2X1000W 70V
Κωδικός Προϊόντος:CDI-4000
Μη Διαθέσιμο
Τελικός ενισχυτής Switching με ισχύ 2X1200W/4Ω & 2Χ1000W/70V. Δυνατότητα bridge λειτουργίας, εξελιγμένο τροφοδοτικό για λειτουργία σε οποιοδήποτε voltage, LCD οθόνη ενδείξεων στην εμπρόσθια πρόσοψη, με ενσωματωμένο επεξεργαστή DSP με έτοιμα preset για διάφορα ηχεία, EQ, limiting, compression, delay, crossover frequencies και subharmonic synthesizer. Είσοδοι balanced με phoenix connectors έξοδοι με barrier strip. Μεταβλητού βήματος ανεμιστήρες στο σύστημα ψύξης, με σύστημα προστασίας και ελέγχου 5 διαφορετικών σημείων, με 6 led ενδείξεων διαφόρων λειτουργιών. Διαχείριση μέσω με Η/Υ (USB) συμβατότητα με HiQnet. Κατάλληλος για μόνιμες εγκαταστάσεις, ειδικός ενισχυτής για 100V συστήματα πολλαπλών και σύνθετων εγκαταστάσεων. Βάρος 8,6Kgr.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
2.320,72€
Τιμή Λιανικής
2.729,92€
Περιγραφή
Τελικός ενισχυτής Switching με ισχύ 2X1200W/4Ω & 2Χ1000W/70V. Δυνατότητα bridge λειτουργίας, εξελιγμένο τροφοδοτικό για λειτουργία σε οποιοδήποτε voltage, LCD οθόνη ενδείξεων στην εμπρόσθια πρόσοψη, με ενσωματωμένο επεξεργαστή DSP με έτοιμα preset για διάφορα ηχεία, EQ, limiting, compression, delay, crossover frequencies και subharmonic synthesizer. Είσοδοι balanced με phoenix connectors έξοδοι με barrier strip. Μεταβλητού βήματος ανεμιστήρες στο σύστημα ψύξης, με σύστημα προστασίας και ελέγχου 5 διαφορετικών σημείων, με 6 led ενδείξεων διαφόρων λειτουργιών. Διαχείριση μέσω με Η/Υ (USB) συμβατότητα με HiQnet. Κατάλληλος για μόνιμες εγκαταστάσεις, ειδικός ενισχυτής για 100V συστήματα πολλαπλών και σύνθετων εγκαταστάσεων. Βάρος 8,6Kgr.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Amplifier Type | Power Amplifier |
| Channels/Κανάλια | 2 |
| Crosstalk (below rated power) 20Hz to 1kHz > (db) | >70 |
| Depth (cm) | 31.8 |
| Frequency Response (at 1W, 4/8Ω) (dB) ± | +0dB, - -1dB |
| Height (cm) | 8.9 |
| Input Sensitivity | 1.3V |
| Load Impedance | 100V/70V |
| Power Output | 1200 |
| Power Output W/100V | 1000 |
| Power Output W/4Ω | 1200 |
| Power Output W/8Ω | 650 |
| Power Output W/Brigde Mode/8Ω | 2000 |
| Signal to Noise Ratio (dB) | 100 |
| Total Harmonic Distortion (THD) (full rated power, 20Hz to 20kHz | <.05% |
| Width (cm) | 48.3 |
| Βάρος (Kg) | 9.97 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ 100V |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | CROWN |
| Κατηγορία | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ |
| Μήνες Εγγύησης | 36 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |






