INTER-M ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ 1Χ1200W/100V PRIORITY IN.
Κωδικός Προϊόντος:DPA-1200S
Μη Διαθέσιμο
Μονός ψηφιακός (Class D) ενισχυτής 1200W/70V/100V με παλμοτροφοδοτικό. Προστασία κατά της υπερθέρμανσης, υπερβολικού ρεύματος & βραχυκυκλώματος εξόδου. Διαθέτει είσοδο προγράμματος & προτεραιότητας (program override) για την αναπαραγωγή μηνυμάτων έκτακτης ανάγκης. Υψιπερατό φίλτρο OFF/200Hz/400Hz. Απομακρυσμένος έλεγχος λειτουργίας ON/OFF. Τροφοδοσία DC 24V, AC 220~240V 50/60Hz.
Περισσότερα
Λιγότερα
Περιγραφή
Μονός ψηφιακός (Class D) ενισχυτής 1200W/70V/100V με παλμοτροφοδοτικό. Προστασία κατά της υπερθέρμανσης, υπερβολικού ρεύματος & βραχυκυκλώματος εξόδου. Διαθέτει είσοδο προγράμματος & προτεραιότητας (program override) για την αναπαραγωγή μηνυμάτων έκτακτης ανάγκης. Υψιπερατό φίλτρο OFF/200Hz/400Hz. Απομακρυσμένος έλεγχος λειτουργίας ON/OFF. Τροφοδοσία DC 24V, AC 220~240V 50/60Hz.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| AC Line Voltage and Frequency Configurations Available | 220-240VAC 50/60 Hz +DC24V |
| Amplifier Type | Power Amplifier |
| Channels/Κανάλια | 1 |
| Depth (cm) | 39.7 |
| Frequency Response (at 1W, 4/8Ω) (dB) ± | 3dB +- 60Hz-20KHz |
| Height (cm) | 8.8 |
| Input Inpendance | 10KΩ |
| Input Sensitivity | 1V |
| Load Impedance | 100V/70V |
| Power Output | 1200 |
| Power Output W/100V | 1200 |
| Power Output W/8Ω | 1200 |
| Rack Installation Possible | Yes |
| Signal to Noise Ratio (dB) | >103 |
| Total Harmonic Distortion (THD) (full rated power, 20Hz to 20kHz | <0,1% |
| Width (cm) | 48.2 |
| Βάρος (Kg) | 7.7 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ 100V |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | INTER-M |
| Κατηγορία | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |


