JBL ΗΧΕΙΟ ΚΗΠΟΥ FULL RANGE 30W 100V
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 85M
Διαθέσιμο
Ηχείο εξωτερικού χώρου με Woofer 5½" και 3/4" tweeter,360 μοίρες οριζόντια διασπορά, ισχύς 150W program /8Ω και 30W στα 70/100V. Ιδανικό για εφαρμογές σε Ξενοδοχεία, Εστιατόρια, Εξωτερικούς Χώρους Δεξιώσεων, Εμπορικά κέντρα και σε κάθε εφαρμογή όπου απαιτείται αδιάβροχο ηχείο υψηλής ποιότητας και πιστότητας. Κατάλληλο για χρήση σε κήπους, γκαζόν κλπ επιφάνειες.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
305,03€
Τιμή Λιανικής
373,23€
Περιγραφή
Ηχείο εξωτερικού χώρου με Woofer 5½" και 3/4" tweeter,360 μοίρες οριζόντια διασπορά, ισχύς 150W program /8Ω και 30W στα 70/100V. Ιδανικό για εφαρμογές σε Ξενοδοχεία, Εστιατόρια, Εξωτερικούς Χώρους Δεξιώσεων, Εμπορικά κέντρα και σε κάθε εφαρμογή όπου απαιτείται αδιάβροχο ηχείο υψηλής ποιότητας και πιστότητας. Κατάλληλο για χρήση σε κήπους, γκαζόν κλπ επιφάνειες.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Coverage Pattern | 360 |
| Depth (cm) | 29.1 |
| Height (cm) | 43.2 |
| High Speaker Size | 3/4" |
| Impedance | 100V/70V |
| IP Rating | 65 |
| Low Speaker Size | 5.5" |
| Nominal Impedance (Ohms) | 8 |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 150 |
| Power Rating Watt/V | 30 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 29.1 |
| Βάρος (Kg) | 5.5 |
| Δυνατότητα Σύνδεσης με Bluetooth | No |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ INSTALLATION |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |











