INTER-M ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ 4Χ300W/100V PRIORITY IN.
Κωδικός Προϊόντος:DPA-300Q
Μη Διαθέσιμο
Τετραπλός ψηφιακός (Class D) ενισχυτής 300W/70V/100V με παλμοτροφοδοτικό. Προστασία κατά της υπερθέρμανσης, υπερβολικού ρεύματος & βραχυκυκλώματος εξόδου. Διαθέτει είσοδο προγράμματος & προτεραιότητας (program override) για την αναπαραγωγή μηνυμάτων έκτακτης ανάγκης. Υψιπερατό φίλτρο OFF/200Hz/400Hz. Απομακρυσμένος έλεγχος λειτουργίας ON/OFF. Τροφοδοσία DC 24V, AC 220~240V 50/60Hz.
Περισσότερα
Λιγότερα
Περιγραφή
Τετραπλός ψηφιακός (Class D) ενισχυτής 300W/70V/100V με παλμοτροφοδοτικό. Προστασία κατά της υπερθέρμανσης, υπερβολικού ρεύματος & βραχυκυκλώματος εξόδου. Διαθέτει είσοδο προγράμματος & προτεραιότητας (program override) για την αναπαραγωγή μηνυμάτων έκτακτης ανάγκης. Υψιπερατό φίλτρο OFF/200Hz/400Hz. Απομακρυσμένος έλεγχος λειτουργίας ON/OFF. Τροφοδοσία DC 24V, AC 220~240V 50/60Hz.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| AC Line Voltage and Frequency Configurations Available | DC24v, AC220~240v 50/60Hz |
| Amplifier Type | Power Amplifier |
| Channels/Κανάλια | 4 |
| Depth (cm) | 38 |
| Frequency Response (at 1W, 4/8Ω) (dB) ± | 30Hz ~ 20KHz (-3dB) |
| Height (cm) | 8.8 |
| Load Impedance | 100V/70V |
| Power Output | 300 |
| Power Output W/100V | 300 |
| Rack Installation Possible | Yes |
| Signal to Noise Ratio (dB) | 95dB |
| Total Harmonic Distortion (THD) (full rated power, 20Hz to 20kHz | 1% |
| Width (cm) | 48.2 |
| Βάρος (Kg) | 19.2 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ 100V |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | INTER-M |
| Κατηγορία | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |



