WORK ΤΕΛΙΚΟΣ ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ 2X850W
Κωδικός Προϊόντος:ZENITH 1700
Μη Διαθέσιμο
Τελικός ενισχυτής 2 x 850W/4Ω - 2 x 500W/8Ω - 1 Χ 1700W Bridge 8Ω με Switching Τροφοδοτικό, Stereo / Parallel / Bridge mode, 0.775 V - 1 V Ευαισθησία. Είσοδοι Balanced XLR για Input and Parallel Output, Έξοδοι Speakon, Ρυθμιστικά Level ? Gain. Eνδεικτικά LED για Power, Signal, Clip and protection indicators. Προστασία για Soft start, VHF, DC, Overload, Clip, Limiting, Short-circuit, Over-temperature, Progressive volume. Απόκριση Συχνότητας 20 Hz - 20 kHz, Damping Factor >500, 2-rack-unit. Διαστάσεις ΥΠΒ 88mm x 483mm Χ 35,5mm. Bάρος 7,6 Kg
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
782,90€
Τιμή Λιανικής
869,70€
Περιγραφή
Τελικός ενισχυτής 2 x 850W/4Ω - 2 x 500W/8Ω - 1 Χ 1700W Bridge 8Ω με Switching Τροφοδοτικό, Stereo / Parallel / Bridge mode, 0.775 V - 1 V Ευαισθησία. Είσοδοι Balanced XLR για Input and Parallel Output, Έξοδοι Speakon, Ρυθμιστικά Level ? Gain. Eνδεικτικά LED για Power, Signal, Clip and protection indicators. Προστασία για Soft start, VHF, DC, Overload, Clip, Limiting, Short-circuit, Over-temperature, Progressive volume. Απόκριση Συχνότητας 20 Hz - 20 kHz, Damping Factor >500, 2-rack-unit. Διαστάσεις ΥΠΒ 88mm x 483mm Χ 35,5mm. Bάρος 7,6 Kg
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| AC Line Voltage and Frequency Configurations Available | AC 100-240 V, 50/60 Hz |
| Amplifier Type | Power Amplifier |
| Channels/Κανάλια | 2 |
| Depth (cm) | 30.55 |
| Frequency Response (at 1W, 4/8Ω) (dB) ± | 20 Hz - 20 KHz |
| Height (cm) | 8.8 |
| Input Inpendance | 20 KOhm (balanced) / 10 KOhm (unbalanced) |
| Input Sensitivity | 0.775 V / 1 V / 32 dB |
| Load Impedance | Ohm |
| Power Output W/4Ω | 850 |
| Power Output W/8Ω | 500 |
| Power Output W/Brigde Mode/8Ω | 1700 |
| Rack Installation Possible | Yes |
| Signal to Noise Ratio (dB) | >100 dB |
| Total Harmonic Distortion (THD) (full rated power, 20Hz to 20kHz | <0.15 % |
| Voltage Gain (dB) | 38.2 dB |
| Width (cm) | 48.3 |
| Βάρος (Kg) | 76 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΤΕΛΙΚΟΙ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | WORK |
| Κατηγορία | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |








