TOA ΚΟΡΝΑ 70V/100V 15W/15W 5'' 97dB
Κωδικός Προϊόντος:CS-154BS
Μη Διαθέσιμο
Αδιάβροχο παραλληλεπίπεδο ηχείο εξωτερικού χώρου τύπου χοάνης 15W/100V, IP65, 97db (1W/1m), 5", 12cm τύπου κώνου. διαστάσεις 36.6cm (πλάτος) x23cm (ύψος) x31cm (βάθος). Λήψεις: 15W - 10W - 5W. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ EN 54-24.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
134,54€
Τιμή Λιανικής
149,42€
Περιγραφή
Αδιάβροχο παραλληλεπίπεδο ηχείο εξωτερικού χώρου τύπου χοάνης 15W/100V, IP65, 97db (1W/1m), 5", 12cm τύπου κώνου. διαστάσεις 36.6cm (πλάτος) x23cm (ύψος) x31cm (βάθος). Λήψεις: 15W - 10W - 5W. ΠΙΣΤΟΠΟΙΗΣΗ EN 54-24.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Coverage Pattern | 90 χ 155 @ 1kHz |
| Depth (cm) | 31 |
| EN54-24 Certified | Yes |
| Freq From (Hz) | 150 |
| Freq Up to (Hz) | 15000 |
| Height (cm) | 23 |
| Impedance | 100V/70V |
| IP Rating | 65 |
| Low Speaker Size | 5" |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 15 |
| Shell Material | Plastic/Synthetic |
| Speaker System | Full Range |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 36.6 |
| Βάρος (Kg) | 3 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΚΟΡΝΕΣ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | TOA |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |
