JBL ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ 2 ΔΡΟΜΩΝ 5.25'' 8Ω/100V 150W/60W 88dB
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 45C/T
Μη Διαθέσιμο
Ηχείο οροφής 2 δρόμων ομοαξονικό, 130mm (5,25") μεγάφωνο και 20 mm (0.75 in) soft-dome tweeter με 210 mm (8.25 in) διαμέτρου κυματοδηγό RBI τεχνολογίας. 75W rms/8Ω και 60 Watt multi-tap μετασχηματιστής για 70V/100V, κωνική διασπορά 120°, 55 Hz - 20 kHz, 88 dB sensitivity.
Περισσότερα
Λιγότερα
Περιγραφή
Ηχείο οροφής 2 δρόμων ομοαξονικό, 130mm (5,25") μεγάφωνο και 20 mm (0.75 in) soft-dome tweeter με 210 mm (8.25 in) διαμέτρου κυματοδηγό RBI τεχνολογίας. 75W rms/8Ω και 60 Watt multi-tap μετασχηματιστής για 70V/100V, κωνική διασπορά 120°, 55 Hz - 20 kHz, 88 dB sensitivity.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Coverage Pattern | 120 |
| Cutout Diameter (cm) | 22 |
| Depth (cm) | 23.9 |
| Freq From (Hz) | 55 |
| Freq Up to (Hz) | 20000 |
| High Speaker Size | 0.75" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 5.25" |
| Max SPL Output (dB) | 113 |
| Nominal Impedance (Ohms) | 8 |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 150 |
| Power Rating Watt/V | 60 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 25 |
| Βάρος (Kg) | 3.9 |
| Δυνατότητα Σύνδεσης με Bluetooth | No |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ ΟΡΟΦΗΣ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |






