JBL ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ 2 ΔΡΟΜΩΝ 100V 4.5'' 9W 86dB
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 24CT MICRO
Διαθέσιμο
Ηχείο oροφής 2 δρόμων με μετ/στή για 70.7V, ή 100v και λήψεις 8W, 4W, 2W, 1W (και 0.5W μόνο για 70.7V), 4,5+0,5, 15W rms, 8Ω, κωνική διασπορά 150°, 85Hz-25kHz (-10dB), 86dB SPL/1W/1m. Συσκευασία 2 τεμ., με μεταλλικό πίσω κάλυμμα, σίτα, πλάκα και ράγες στήριξης. Tιμολογείται ανά τεμ. (υψ.106, διαμ.195, διαμ. κοπής166 mm). Βάρος 2 Kg.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
121,66€
Τιμή Λιανικής
143,05€
Περιγραφή
Ηχείο oροφής 2 δρόμων με μετ/στή για 70.7V, ή 100v και λήψεις 8W, 4W, 2W, 1W (και 0.5W μόνο για 70.7V), 4,5+0,5, 15W rms, 8Ω, κωνική διασπορά 150°, 85Hz-25kHz (-10dB), 86dB SPL/1W/1m. Συσκευασία 2 τεμ., με μεταλλικό πίσω κάλυμμα, σίτα, πλάκα και ράγες στήριξης. Tιμολογείται ανά τεμ. (υψ.106, διαμ.195, διαμ. κοπής166 mm). Βάρος 2 Kg.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Cutout Diameter (cm) | 16.7 |
| Depth (cm) | 10.6 |
| Freq From (Hz) | 85 |
| Freq Up to (Hz) | 25000 |
| High Speaker Size | 0.5" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 4.5" |
| Max SPL Output (dB) | 86 |
| Power Rating Watt/V | 9 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Βάρος (Kg) | 2 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ ΟΡΟΦΗΣ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |





