JBL ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ 2 ΔΡΟΜΩΝ 100V 12'' 100W 95dB
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 322CT
Μη Διαθέσιμο
Ηχείο οροφής υψηλής ισχύος 400W, με μετασχηματιστή 100/70V στα 100/50/25W (λήψη 12.5W στα 70V). 2 δρόμων, 2 μεγαφώνων coaxial, 32Hz-20kHz/κωνική διασπορά 90°, 95dB/W/m/ μεγάφωνο χαμηλών συχνοτήτων 12’’/2407H driver υψηλών συχνοτήτων, τετράγωνη πρόσοψη MDF bass reflex 36.3cm. Βάθος 24.3cm, EZ-RAIL για εύκολη τοποθέτηση.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
971,91€
Τιμή Λιανικής
1.143,03€
Περιγραφή
Ηχείο οροφής υψηλής ισχύος 400W, με μετασχηματιστή 100/70V στα 100/50/25W (λήψη 12.5W στα 70V). 2 δρόμων, 2 μεγαφώνων coaxial, 32Hz-20kHz/κωνική διασπορά 90°, 95dB/W/m/ μεγάφωνο χαμηλών συχνοτήτων 12’’/2407H driver υψηλών συχνοτήτων, τετράγωνη πρόσοψη MDF bass reflex 36.3cm. Βάθος 24.3cm, EZ-RAIL για εύκολη τοποθέτηση.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Coverage Pattern | 90 |
| Depth (cm) | 24 |
| Freq From (Hz) | 48 |
| Freq Up to (Hz) | 19000 |
| Height (cm) | 36.6 |
| High Speaker Size | 1" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 12" |
| Max SPL Output (dB) | 95 |
| Power Rating Watt/V | 100 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 36.6 |
| Βάρος (Kg) | 10 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ ΟΡΟΦΗΣ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |














