JBL ΗΧΕΙΟ 3 ΔΡΟΜΩΝ 2X12''+4X5.5''+2X1.5'', 8Ω,98dB
Κωδικός Προϊόντος:VT 4888
Διαθέσιμο
Ηχείο 3 δρόμων line array μεσαiου μεγέθους με 2x12 2262H LF, 2x1000W/8Ω, 98dB SPL/1W/1Μ, 4x5,5 2206H MF, 600W/8Ω, 102dB SPL/1W/1Μ, 2x1,5 2431H HF, 150W/16Ω, 114dBSPL/1W/1Μ,. 60Hz-16kHz ±3dB, 90° horizontal. Έτοιμο να δεχθεί το drive pack (μονάδα ενισχυτών με εσωτερικό processor). Προτεινόμενοι controllers dbx 4800, BSS 366, XTA 226. (355H x 991W x 508D mm). 49kg.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
3.745,00€
Περιγραφή
Ηχείο 3 δρόμων line array μεσαiου μεγέθους με 2x12 2262H LF, 2x1000W/8Ω, 98dB SPL/1W/1Μ, 4x5,5 2206H MF, 600W/8Ω, 102dB SPL/1W/1Μ, 2x1,5 2431H HF, 150W/16Ω, 114dBSPL/1W/1Μ,. 60Hz-16kHz ±3dB, 90° horizontal. Έτοιμο να δεχθεί το drive pack (μονάδα ενισχυτών με εσωτερικό processor). Προτεινόμενοι controllers dbx 4800, BSS 366, XTA 226. (355H x 991W x 508D mm). 49kg.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | Black/Μαύρο |
| Cutout Diameter (cm) | 50.8 |
| Depth (cm) | 50.8 |
| Freq From (Hz) | 48 |
| Freq Up to (Hz) | 18000 |
| Height (cm) | 35.5 |
| High Speaker Size | 3" |
| Impedance | Ohm |
| Low Speaker Size | 12" |
| Max SPL Output (dB) | 146 |
| Mid Speaker Size | 5" |
| Nominal Impedance (Ohms) | 8 |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 2750 |
| Shell Material | Birch-Plywood |
| Speaker System | Three Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 99 |
| Βάρος (Kg) | 51.3 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ TOUR - LINE ARRAY |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |


