JBL ΗΧΕΙΟ 2 ΔΡΟΜΩΝ 120W 8'' 100v 90dB ΕΝΤΟΙΧΙΖΟΜΕΝΟ
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 128WT
Διαθέσιμο
Ηχείο εντοιχιζόμενο 2way, (1x8+1x1), 60W, 8Ω, ευαισθησία 90dB/1W/1m, απόκριση 30Hz-20kHz. (334H x 257W x 11D mm) και μετασχηματιστή 100V. Βάρος 5,9Kg.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
370,21€
Τιμή Λιανικής
435,31€
Περιγραφή
Ηχείο εντοιχιζόμενο 2way, (1x8+1x1), 60W, 8Ω, ευαισθησία 90dB/1W/1m, απόκριση 30Hz-20kHz. (334H x 257W x 11D mm) και μετασχηματιστή 100V. Βάρος 5,9Kg.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Depth (cm) | 11 |
| Freq From (Hz) | 30 |
| Freq Up to (Hz) | 20000 |
| Height (cm) | 33.4 |
| High Speaker Size | 1" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 8" |
| Max SPL Output (dB) | 90 |
| Power Rating Watt/V | 50 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 25.7 |
| Βάρος (Kg) | 3.3 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ INSTALLATION |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |




