JBL HXEIO 2 ΔΡΟΜΩΝ 50W RMS 30'' ΛΕΥΚΟ
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 23-1 WH
Διαθέσιμο
Ηχείο 2 δρόμων, 3,5+0,5, 100W program, 8Ω,100V & 70V, διασπορά 100°x100°, 70Hz-20kHz (-10dB), 109dB peak, προστασία υπερφόρτωσης, weather resistant, λευκό χρώμα. Συσκευασία 2 τεμ. με σύστημα ανάρτησης invisiball. Τιμολογείται ανά τεμ. (200H x 141W x 111D mm). 1,8 Kg.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
188,00€
Τιμή Λιανικής
223,60€
Περιγραφή
Ηχείο 2 δρόμων, 3,5+0,5, 100W program, 8Ω,100V & 70V, διασπορά 100°x100°, 70Hz-20kHz (-10dB), 109dB peak, προστασία υπερφόρτωσης, weather resistant, λευκό χρώμα. Συσκευασία 2 τεμ. με σύστημα ανάρτησης invisiball. Τιμολογείται ανά τεμ. (200H x 141W x 111D mm). 1,8 Kg.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Coverage Pattern | 100 x 100 |
| Depth (cm) | 11.1 |
| Freq From (Hz) | 95 |
| Freq Up to (Hz) | 19000 |
| Height (cm) | 14.1 |
| High Speaker Size | 0.5" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 3" |
| Max SPL Output (dB) | 103 |
| Nominal Impedance (Ohms) | 8 |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 100 |
| Power Rating Watt/V | 15 |
| Shell Material | Plastic/Synthetic |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 20 |
| Βάρος (Kg) | 1.8 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ INSTALLATION |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |








