JBL HXEIO 2 ΔΡΟΜΩΝ 5,25+,75, 200W
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 25-1/L
Διαθέσιμο
Ηχείο 2 δρόμων, 5,25+0,75, 200W program, 8Ω, διασπορά 100°X100°, 60Hz-20kHz (-10dB), 116dB peak, προστασία υπερφόρτωσης, weather resistant, μαύρο χρώμα. Συσκευασία 2 τεμ., με σύστημα ανάρτησης invisiball. Τιμολογείται ανά τεμ. (243H x 188W x 145D mm). Βάρος 3,4 Kg.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
234,75€
Τιμή Λιανικής
276,04€
Περιγραφή
Ηχείο 2 δρόμων, 5,25+0,75, 200W program, 8Ω, διασπορά 100°X100°, 60Hz-20kHz (-10dB), 116dB peak, προστασία υπερφόρτωσης, weather resistant, μαύρο χρώμα. Συσκευασία 2 τεμ., με σύστημα ανάρτησης invisiball. Τιμολογείται ανά τεμ. (243H x 188W x 145D mm). Βάρος 3,4 Kg.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | Black/Μαύρο |
| Coverage Pattern | 100 χ 100 |
| Depth (cm) | 14.5 |
| Freq From (Hz) | 60 |
| Freq Up to (Hz) | 20000 |
| Height (cm) | 24.3 |
| High Speaker Size | 0.75" |
| Impedance | 100V/70V |
| IP Rating | 44 |
| Low Speaker Size | 5.25" |
| Max SPL Output (dB) | 110 |
| Nominal Impedance (Ohms) | 8 |
| Power Rating Continuous Watt/Ohm | 200 |
| Power Rating Watt/V | 30 |
| Shell Material | Plastic/Synthetic |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 18.8 |
| Βάρος (Kg) | 3.4 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ INSTALLATION |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |








