WORK ΕΝΙΣΧΥΤΗΣ ΜΙΚΤΗΣ 15W 3 ΕΙΣΟΔΩΝ ME USB PLAYER
Κωδικός Προϊόντος:PA 40/2 USB
Μη Διαθέσιμο
Μίκτης / ενισχυτής 15WRMS/100V ή 4-8-16Ω, με 3 εισόδους, 2 x MIC με 6.3mm καρφί Unbalanced και 1 x AUX, Priority στο Mic 1 και ανεξάρτητα ρυθμιστικά έντασης για κάθε μια είσοδο, Tone (Low to High) για την AUX είσοδο. Δυνατότητα αναπαραγωγής MP3 φακέλων μέσω USB θύρας ή κάρτας SD και εμφάνιση των πληροφοριών σε LCD Display. Διαθέτει Amp In /Aux In / Pre Out. Τροφοδοσία ρεύματος 220-240V αλλά και DC 12V (2,5 Α).
Διαστάσεις (W x D x H): 240 x 190 x 75 mm, βάρος 3,2kg.
Κατάλληλο για ναούς, ξενοδοχεία κτλ.
Διαστάσεις (W x D x H): 240 x 190 x 75 mm, βάρος 3,2kg.
Κατάλληλο για ναούς, ξενοδοχεία κτλ.
Περισσότερα
Λιγότερα
Περιγραφή
Μίκτης / ενισχυτής 15WRMS/100V ή 4-8-16Ω, με 3 εισόδους, 2 x MIC με 6.3mm καρφί Unbalanced και 1 x AUX, Priority στο Mic 1 και ανεξάρτητα ρυθμιστικά έντασης για κάθε μια είσοδο, Tone (Low to High) για την AUX είσοδο. Δυνατότητα αναπαραγωγής MP3 φακέλων μέσω USB θύρας ή κάρτας SD και εμφάνιση των πληροφοριών σε LCD Display. Διαθέτει Amp In /Aux In / Pre Out. Τροφοδοσία ρεύματος 220-240V αλλά και DC 12V (2,5 Α).
Διαστάσεις (W x D x H): 240 x 190 x 75 mm, βάρος 3,2kg.
Κατάλληλο για ναούς, ξενοδοχεία κτλ.
Διαστάσεις (W x D x H): 240 x 190 x 75 mm, βάρος 3,2kg.
Κατάλληλο για ναούς, ξενοδοχεία κτλ.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| AC Line Voltage and Frequency Configurations Available | 47 kohm / 1 V / 2.21 dBu |
| Amplifier Type | Integraded Amplifier |
| Channels/Κανάλια | 2 |
| Depth (cm) | 19 |
| Frequency Response (at 1W, 4/8Ω) (dB) ± | 80 - 18000 |
| Height (cm) | 7.5 |
| Input Inpendance | 250 ohm / 1.1 mV |
| Input Sensitivity | - 56.95 dBu |
| Load Impedance | 100V/70V |
| Power Output | 15 |
| Power Output W/100V | 15 |
| Power Output W/4Ω | 15 |
| Power Output W/8Ω | 15 |
| Rack Installation Possible | No |
| Signal to Noise Ratio (dB) | >75 dB (Line), >65 dB (MIC) |
| Total Harmonic Distortion (THD) (full rated power, 20Hz to 20kHz | 0.5% at 1 kHz |
| Width (cm) | 24 |
| Βάρος (Kg) | 3.2 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ ΟΛΟΚΛΗΡΩΜΕΝΟΙ 100V |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | WORK |
| Κατηγορία | ΕΝΙΣΧΥΤΕΣ |
| Μήνες Εγγύησης | 12 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |




