JBL ΗΧΕΙΟ ΟΡΟΦΗΣ 2 ΔΡΟΜΩΝ 100V 12'' 68W 94dB
Κωδικός Προϊόντος:CONTROL 321CT
Μη Διαθέσιμο
Ηχείο οροφής υψηλής ισχύος 250W, με μετασχηματιστή 100/70V στα 60/30/15W (λήψη 7.5W στα 70V). 2 δρόμων, 2 μεγαφώνων coaxial, 34Hz-18kHz, κωνική διασπορά 90°, 94dB/W/Μ, μεγάφωνο χαμηλών συχνοτήτων 12’’, 2412H driver υψηλών συχνοτήτων, τετράγωνη πρόσοψη MDF bass reflex 36.3cm. Bάθος 24.3cm, EZ-RAIL για εύκολη τοποθέτηση.
Περισσότερα
Λιγότερα
Τιμή Web
676,40€
Τιμή Λιανικής
795,44€
Περιγραφή
Ηχείο οροφής υψηλής ισχύος 250W, με μετασχηματιστή 100/70V στα 60/30/15W (λήψη 7.5W στα 70V). 2 δρόμων, 2 μεγαφώνων coaxial, 34Hz-18kHz, κωνική διασπορά 90°, 94dB/W/Μ, μεγάφωνο χαμηλών συχνοτήτων 12’’, 2412H driver υψηλών συχνοτήτων, τετράγωνη πρόσοψη MDF bass reflex 36.3cm. Bάθος 24.3cm, EZ-RAIL για εύκολη τοποθέτηση.
Χαρακτηριστικά
Χαρακτηριστικά
| Color | White/Λευκό |
| Coverage Pattern | 90 |
| Depth (cm) | 24 |
| Freq From (Hz) | 47 |
| Freq Up to (Hz) | 16000 |
| Height (cm) | 36.6 |
| High Speaker Size | 1" |
| Impedance | 100V/70V |
| Low Speaker Size | 12" |
| Max SPL Output (dB) | 94 |
| Power Rating Watt/V | 68 |
| Speaker System | Two Way |
| Speaker Type | Passive/Παθητικό |
| Width (cm) | 36.6 |
| Βάρος (Kg) | 8.2 |
| Εφαρμογή/Χρήση | ΗΧΕΙΑ ΟΡΟΦΗΣ |
| Κατάλογος | Επαγγελματικά |
| Κατασκευαστής | JBL |
| Κατηγορία | ΗΧΕΙΑ |
| Μήνες Εγγύησης | 24 |
| Μονάδα Μέτρησης | ΤΕΜ |
| Ποσότητα Παραγγελίας | 1 |












